


Вентилятор Blauberg Lux 125-1 Design Turbo
13 289 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 110-51-43
Дизайнерські вентилятори від німецької фірми Blauberg Lux 125-1 Design Turbo відрізняються неперевершеною якістю та особливим дизайном, що чудово підкреслить вишуканий інтер'єр приміщення.
Вентилятори, для витяжної вентиляції обладнаний вбудованою світлодіодним лампою потужністю 2 вт.
Постійна або періодична витяжна вентиляція санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами.
Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи.
Использование:
- Жилые помещения
- Квартиры, дома
- Офисные помещения
- Подсобные помещения
- Торговые помещения
- Рестораны
- Рабочие места
- Лечебные учреждения
- Детские сады
Вентилятор устанавливается непосредственно в проем вентиляционной шахты или используется для потолочного монтажа с подключением к воздуховоду.
При удалённом размещении вентиляционной шахты возможно использование гибких воздуховодов. Присоединение воздуховода к выходному фланцу вентилятора осуществляется при помощи хомута.
Крепится к стене при помощи шурупов.
Особенности:
Настенный монтаж
- Безшумна крильчатка
- Простота обслуговування
- Тривалий безперервний режим роботи
- Двигун на підшипниках кочення
- Лицьова панель з скла
- Вбудована світлодіодна лампа (2 Вт)
- Гарантія - 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Виробник | Blauberg |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Витрата повітря | 164 куб.м/год |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Колір | Білий |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
- Ціна: 13 289 ₴



