Дизайнерські вентилятори від німецької фірми Blauberg Atr 100-1 відрізняються неперевершеною якістю та особливим дизайном, що чудово підкреслить вишуканий інтер'єр приміщення.
Вентилятори, для витяжної вентиляції
Постійна або періодична витяжна вентиляція санвузлів, душових, кухонь і інших побутових приміщень.
Для монтажу у вентиляційні шахти або з'єднання з повітроводами.
Переміщення малої і середньої величини потоку повітря на невеликі відстані при малому опорі вентиляційної системи.
Використання:
- Житлові приміщення
- Квартири, будинки
- Офісні приміщення
- Підсобні приміщення
- Торгові приміщення
- Ресторани
- Робочі місця
- Лікувальні заклади
- Дитячі садки
Вентилятор встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти або використовується для стельового монтажу з підключенням до повітропроводу.
При віддаленому розміщенні вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітропроводів. Приєднання воздуховода до вихідного фланця вентилятора здійснюється за допомогою хомута.
Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
Особливості:
- Настінний монтаж
- Безшумна крильчатка
- Простота обслуговування
- Тривалий безперервний режим роботи
- Двигун на підшипниках кочення
- Лицьова панель з нержавіючої сталі
- Гарантія - 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Вага | 1 кг |
| Виробник | Blauberg |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Витрата повітря | 105 куб.м/год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Колір | Білий |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
- Ціна: 9 484 ₴








