



Лінійний LED світильник AVT LN-3-36-1200-6 36W 6200К 1200mm
152 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 110-51-43
Світильник Лінійний LED AVT LN-3-36-1200-6 36W 6200К 1200mm має низку головних переваг.
Лінійний світильник ТМ AVT, потужністю 36Вт, має холодне біле світло (6200К). Підходить для офісів і торгових точок. Монтаж накладний, корпус металевий, розсіювач матовий полікарбонатний.
Серія LN3 відрізняється металевим корпусом із порошковим фарбуванням, що замінює алюміній корпус LN. Індивідуальну упаковку змінили на картонні боковинки і термоплівку, що забезпечує зручність для торгових точок на свіжому повітрі. Нова упаковка не розмокає, не брудниться і довше зберігає товарний вигляд.
AVT LN-3-36-1200-6 36W 6200К 1200mm - високо-технологічне джерело світла. Призначений для використання в промисловому секторі, муніципальних ЖКГ об'єктах і присадибних ділянках. Служить для освітлення під'їзних площ, сходових клітин, гаражів, складських та інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.

Світильник ЛЕД світильник AVT - довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник має високий ступінь освітлення і зовсім малу вагу та вологозахисту IР20.
Світильник має світловіддачу - 80Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 2850Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння. Колірна температура - 6200К (денне світло). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (20 000). Ресурс роботи - 25 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 1 рік. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах. При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робочий діапазон напруги 180-250В дозволяє використовувати світильник на об’єктах з нестабільною або низькою напругою.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Потужність | 36 Вт/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 2850 лм |
| Колірна температура | 6200K |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 152 ₴



