



LED світильник настінно-стельовий TITANUM 24W 5000K Зоряне небо
585 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 110-51-43
LED светильник функціональний настінно-стельовий круглий TITANUM 24W 5000K Зоряне небо має кілька головних переваг.
LED світильник функціональний круглий TITANUM 24W 5000K Зоряне небо
LED світильник настінно-стельовий TITANUM 24W 5000K Зоряне небо - це високотехнологічний освітлювальний прилад, який використовується в житлових приміщеннях в якості основного джерела освітлення. Стильний дизайн перетворює простір під найрізноманітніші завдання користувача. Альтернатива традиційним люстрам та іншим засобам освітлення. Встановлюється як на горизонтальній поверхні, так і на вертикальній. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Особливості:
- Площа освітлення до 12 м2.
- Світильник має світловіддачу - 75 Лм/Вт.
- Сумарна сила світлового потоку становить 1800 Лм.
- Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір.
- Колірна температура - 5000 К (біле світло).
- Стійкий до великої кількості увімкнень та вимкнень.
- Ресурс роботи - 25 000 годин.
- Гарантійний термін - 1 рік.
- При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
- При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 180-260 В.

Світильник TITANUM 24W 5000K Зоряне небо - це високотехнологічний освітлювальний прилад, який використовується в житлових приміщеннях в якості основного джерела освітлення.
- Стильний дизайн перетворює простір під найрізноманітніші завдання користувача. Альтернатива традиційним люстрам та іншим засобам освітлення.
- Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
- Площа освітлення до 12 м2 (на висоті 3 м).
- Стійкий до великої кількості включень та виключень (100 000).
- Світильник оснащений високим захистом від ударів IK06.
- Світильник має світловіддачу - 75 Лм/Вт.
- Сумарна сила світлового потоку становить 1800 Лм.
- Його розміри становлять усього 325x65 мм.
- Ресурс роботи - 25 000 годин.
- Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 1 роки.
При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Найголовніше призначення і перевага світильників з пультом дистанційного керування - здійснювати керування яскравістю та температурою світла в залежності від періоду доби або за необхідності, з будь-якої точки простору в радіусі дії пульта. Світло може регулюватися від теплого - жовтого, до яскравого – білого. Можливість регулювати яскравість від 10%-100%.
Колірна температура:
- холодна - 5000 К.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Кругла |
| Потужність | 24 Вт/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Колірна температура | 5000K |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Вага | 600 г |
- Ціна: 585 ₴



