Світлодіодний світильник Luxel на сонячних батареях з датчиком руху IP65 48W
759 ₴
698,28 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 110-51-43
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Світлодіодний світильник Luxel на сонячних батареях з датчиком руху IP65 48W»
Світлодіодний світильник Luxel на сонячних батареях з датчиком руху IP65 48W
Світлодіодний світильник на сонячних батареях з датчиком руху - це яскравий вуличний світильник для зовнішнього освітлення території без необхідності підключення до електромережі. Вбудований акумулятор заряджається від сонячної енергії. Світильник легко встановлюється на будь-якій вертикальній поверхні стін, огорож, воріт. Світлодіодний світильник із датчиком руху Luxel SSWL-08C дає змогу економити електроенергію без додаткових витрат на монтаж обладнання. Досить просто прикріпити світильник у потрібному місці.

Світлодіодний світильник із датчиком руху Luxel SSWL-08C працює в трьох режимах:
Перший режим: Світильник не світиться, при появі руху він вмикається і через 15 секунд після відсутності руху він вимикається.
Другий режим : Світильник світиться на 50%, за появи руху він увімкнеться на 100%, через 15 секунд за відсутності руху він перейде на 50% яскравості.
Третий режим : З настанням темряви світильник постійно світиться на 50% яскравості.
Технічні характеристики:
- Мощность - 48 Вт
- Сонячна панель - 5,5 в
- Аккумулятор - 3,7 в / 2400 ma/h Li-on
- Світловий потік - 2400 лм
- Колірна температура - 6000 K
- Кут захоплення - 120 градусів
- Ступінь захисту - IP65
- Час зарядки - 10 годин
- Час роботи - 8 годин
- Кількість діодів - 103 штук
- Дальність спрацьовування - до 10 метрів
Сучасний світлодіодний Luxel на сонячних батареях із датчиком руху- високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Luxel - екологічна та економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів.
Корпус LED прожектора прекрасно протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення сходів, Для освітлення терас та балконів, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для освітлення ганку, Для освітлення теплиць, Для освітлення навісів та альтанок, Для освітлення парковок, Для підсвічування дерев та рослин, Для освітлення скульптур, Для освітлення елементів ландшафтного дизайну, Для освітлення садових доріжок, Для освітлення лазень і саун, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій, Для створення акцентів на різноманітних архітектурних деталях, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Полікарбонат, Пластик, Алюмінієвий сплав |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 5.5 В |
| Потужність | 48 Вт |
| Кількість ламп | 3 шт. |
| Кількість світлодіодів | 103 шт. |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 650 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 2 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6000K |
| Джерело світла | LED module |
| Світловіддача | 50 лм/Вт |
| Робоча напруга (В) | 6-15 |
| Матеріал розсіювача | Лінзоване скло |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір плафона | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 223 см |
| Висота | 160 см |
| Ширина | 150 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Ні |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Датчик руху | Так |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Форма плафона | Прямокутна |
- Ціна: 698,28 ₴












