Вентиляційна решітка АВ 100х100 біла
105 ₴
99,75 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 334-41-81
- +380 (67) 110-51-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультратонка пластикова пристойно-витяжна решітка квадратна АВ 100 мм на 100 мм БІЛОГО кольору з антимоскітною сіткою — практично не має видимих бортів, що помітно виділяє цю модель серед широкого асортименту інших виробників вентиляційних решіток.
! Виготовлена з високоякісного ABS пластику та має найширше застосування для припливної або витяжної вентиляції приміщення!. :)

Застосування:
- застосовується для декоративного оформлення виходу вентиляційного приточного або витяжного отвору систем побутових, громадських або промислових приміщень.
- ультратонка пластикова решітка-невидимка
- для правильного розподілу повітряного потоку всередині приміщень
- для настінного або стельового монтажу
Конструкція:
- виготовлена з якісного та високоміцного ABS пластику
- одноелементна конструкція, обладнана дрібною антимоскітною сіткою
- кріпиться за допомогою шурупів або герметика
- решітка має похилі ламелі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника | Витяжний, Припливний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.2 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 7 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Регульована решітка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99,75 ₴









