Вентиляційна решітка Вентс Art-Deco Flora Айворі Сяйво Дізайн Серія
758 ₴
- Готово к отправке
+380 (50) 334-41-81
- +380 (67) 110-51-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вентиляційна решітка Вентс Art-Deco Flora Айворі Сяйво Дізайнерської Серії ( 20 см на 20 см ) - це вишукана декоративна вентиляційна решітка яка як умога краще підчеркне особистість вашої кімнати, санвузла чи будь якого вашого риміщення!
ДЕКОРАТИВНІ ДИЗАЙНЕРСЬКІ ВЕНТИЛЯЦІЙНІ РЕШІТКИ ВІД СВІТОВОГО ЛІДЕРА ВЕНТИЛЯЦІЇ - ВЕНТС ART-DECO FLORA – ЦЕ:
- вишукане доповнення інтер’єру, яке додасть унікальності вашому стилю;
- декілька авторських колірних рішень з глибокою 3D-структурою матеріалу для створення досконалих інтер’єрів;
- легка та швидка заміна решіток з магнітним кріпленням;
- найвища якість продукту від Vents.
Особливості:
- розміри вентиляційної решітки 20 см на 20 см
- Решітки виготовлені з високоякісного та довговічного АБС-пластику
- Решітка одоблена антимоскитною сіткою. що надійно вбереже вашу оселю від небажаного проникнення
- Кріплення до основи за допомогою магнітів
- Усі необхідні для кріплення решітки матеріали входять до комплекту постачання
Доступні у продажу кольори Дизайнерських вентиляційних решіток :
- Вентс Art-Deco Flora Біла,
- Вентс Art-Deco Flora Сіре Сяйво
- Вентс Art-Deco Flora Айворі Сяйво
- Вентс Art-Deco Flora Чорне Сяйво
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VENTS |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вес | 0.1 кг |
| Способ установки | Настенный/потолочный |
| Тип воздухораспределителя по форме | Квадратный |
| Тип воздухораспределителя по конструкции | Решетка |
| Цвет | Бежевый |
| Тип воздухораспределителя | Вытяжной, Приточный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Максимальная температура окружающей среды | 60 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -15 град. |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 10 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Антимоскитная сетка | Да |
| Регулируемая решетка | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 758 ₴













