


Хомут нейлоновый 9*760, стяжка, 100 штук
1 450 ₴
- Готово к отправке
+380 (50) 334-41-81
- +380 (67) 110-51-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нейлонові хомути розміром 9*760 мм ( стяжка) упаковка 100 штук, в наявності чорного та білого коліру – один із найбільш швидких, зручних та економічно вигідних способів фіксації гнучких повітропроводів на патрубках, а також кріплення будь-яких систем повітропроводів.
Застосування:
- Нейлонові хомути – один із найбільш швидких, зручних та економічно вигідних способів фіксації гнучких повітропроводів на патрубках, а також кріплення будь-яких систем повітропроводів. Температурний діапазон: від –40 °С до +85 °С.
Конструкція:
- Хомути виготовляються з високоякісного самозатухаючого нейлону, що дозволяє зберігати їхні механічні властивості впродовж тривалого часу. Завдяки зубчастому блокатору хомути фіксуються на будь-якому діаметрі. Постачаються з довжиною від 370 до 1220 мм та шириною від 4.8 до 9 мм. Для зручнішого затягання та обрізання хомутів доступне постачання затискних ножиць (НЗХ).

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Турция |
| Тип хомута | Пластиковый |
| Область применения хомута | Для труб, Для шлангов, Для автомобилестроения, Универсальный, Для кабелей, Для судостроения, Для сельского хозяйства |
| Материал хомута | Нейлон |
| Наличие резиновой прокладки | Нет |
| Минимальный диаметр обжатия | 10 мм |
| Максимальный диаметр обжатия | 760 мм |
| Ширина полосы | 9 мм |
| Толщина полосы | 9 мм |
| Минимальная температура окружающей среды | -40 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 85 град. |
| Цвет | Белый |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 450 ₴



