Вентилятор Вентс 125 ЛД Дизайн Чорний Антрацит
3 117 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 334-41-81
- +380 (67) 110-51-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 10,25 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Вентилятор Вентс 125 ЛД Дизайн Чорний Антрацит»
Осьовий декоративний малошумний вентилятор ВЕНТС 125 ЛД Дизайн Чорний Антрацит вишуканого матового чорного кольору для витяжної вентиляції з продуктивністю до 167 м3/год і невисоким споживанням енергії 16 Вт.
Застосування:
- Постійна або періодична витяжна вентиляція санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень.
- Для монтажу в вентиляційні шахти або з'єднання з повітропроводами.
- Переміщення малої та середньої величини потоку повітря на невеликі відстані за малого опору вентиляційної системи.
- Для монтажу з повітропроводами 125 мм.
Конструкція:
- Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд.
- Корпус, крильчатка та лицьова панель виготовлені з високоякісного та міцного АБС пластику, стійкого до ультрафіолету.
- Можливі різні декоративні накладки для лицьової панелі з натурального алюмінію.
- Конструкція крильчатки дає змогу підвищити ефективність вентилятора та термін експлуатації двигуна.
- Ступінь захисту IP 34.
Двигун:
- Надійний двигун із низьким енергоспоживанням.
- Двигун на підшипниках кочення (у моделі з буквою Л)
- Призначений для безперервної роботи та не вимагає обслуговування.
- Обладнаний захистом від перегрівання.
Монтаж:
- Вентилятор встановлюється безпосередньо в проріз вентиляційної шахти.
- У разі віддаленого розміщення вентиляційної шахти можливе використання гнучких повітроводів. Приєднання повітроводу до вихідного фланцю вентилятора здійснюється за допомогою хомута.
- Кріпиться до стіни шурупів.
- Може використовуватися для стельового монтажу.
щина ВЕНТС ЛД! Для перегляду інформаційної брошури перейдіть за посиланням :)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 167 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP40 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Кабель живлення в комплекті | Ні |
| Автоматичні жалюзі | Ні |
| Вимикач | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Датчик якості повітря | Ні |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Ні |
| Таймер вимкнення | Ні |
| Дистанційне включення/вимикання | Ні |
| Зворотній клапан | Ні |
| Датчик світла | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистанційне вмикання/вимикання | Ні |
| Зворотний клапан | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 117 ₴











