Припливно-витяжна решітка ВЕНТС МВ 450 Р/2 з жалюзі
403 ₴
- Готово к отправке
+380 (50) 334-41-81
- +380 (67) 110-51-43
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Припливно-витяжна решітка для дверей, підвіконня та інших поверхонь ВЕНТС МВ 450 Р/2 ( 47 см на 12,5 см ) з жалюзі з надміцного ABS пластику, стійкого до ультрафіолету.
Застосування:
- Для монтажу у дверях ванних кімнат, туалетів, кухонь та ін.
- Може встановлюватися в підвіконня для правильного розподілу теплого повітря від батарей центрального опалення.
- Сприяє правильній циркуляції повітря всередині приміщень.
Конструкція:
- Решітка складається з двох частин, одна з рухомими жалюзі, друга без.
- Виготовляється з якісного та високоміцного пластику.
- Кріплення за допомогою шурупів безпосередньо до дверного полотна чи підвіконня.
- Кріплення за допомогою шурупів.
- Решітка має нахилені ламелі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VENTS |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Вес | 0.3 кг |
| Способ установки | Настенный/потолочный |
| Тип воздухораспределителя по форме | Прямоугольный |
| Тип воздухораспределителя по конструкции | Решетка |
| Цвет | Белый |
| Тип воздухораспределителя | Вытяжной, Приточный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Максимальная температура окружающей среды | 60 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -15 град. |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 462 мм |
| Высота | 60 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Антимоскитная сетка | Нет |
| Регулируемая решетка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 403 ₴












